ای کوچینگ

درخواست یک جلسه رایگان معارفه کوچینگ

همراهی می خوای؟

۰۹۳۸۶۷۹۱۶۳۶

همراهی می خوای؟

۰۹۳۸۶۷۹۱۶۳۶

درباره ی ای کوچینگ

ای کوچینگ مجموعه‌ای متعهد تشکیل شده از کوچ های متخصص است که در زمینه‌های مختلف از جمله موفقیت، توسعه فردی، بهره‌وری عملکرد، اجرایی و سازمانی و… به مراجعین خدمات ارائه می‌دهد. اگر به دنبال تغییرات مثبت در زندگی فردی و شغلی خود هستید، خدمات ای کوچینگ می‌تواند برای شما مفید باشد.

گالری تصاویر ای کوچینگ

سوالات متداول درباره کوچینگ


کوچینگ چیست؟

کوچینگ فرآیندی است که یک کوچ (فرد مربی در حوزه کوچینگ) با داشتن مهارتِ ایجاد یک فضای امن، قابل اعتماد و اطمینان، باعث ایجاد ارتباط با مراجع خود می شود. در کوچینگ، یک کوچ حرفه ای، با گوش دادن فعال و پرسیدن سؤالات کلیدی از مراجع، به او یادآور می ‌شود که از تمامی توانایی خود، در جهت حل مسائل استفاده کند. چرا که کوچ‌ها اعتقاد دارند که هیچ‌ کس به اندازه خود فرد، برای حل مسائلش، از جنبه‌ های زندگی خود آگاه نیست.

کوچ فردی است که به‌طور حرفه‌ای آموزش دیده است تا شما را در مسیر به حداکثر رساندن توانایی­ها و دستیابی به نتایج دلخواهتان همراهی کند. او کسی است که شما را حمایت می‌کند تا اهداف خود را شناسایی کرده و در طول مسیر شما را تشویق می‌کند تا نسخه بهتری از خودتان بسازید. به طور کلی، کوچ به فردی گفته می‌شود که تخصص و مهارت استاندارد شده‌ کوچینگ را در بستری آکادمیک، معتبر و ساختارمند کسب کرده و با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های خاص، کوچی یا همان مراجع را تا رسیدن به هدف همراهی و حمایت می‌کند.

کوچینگ در دنیای امروزی در ابعاد بسیار بزرگ و متنوع قابل استفاده میباشد. اما به صورت خصوصی تر قابل استفاده برای مدیران، کارشناسان ارشد سازمان ها و علاقه مندان به حوزه مشاوره میباشد. مزایای کوچینگ فردی بسیار گسترده است و در صورت تعامل درست با کوچ می‌تواند تأثیر مثبتی بر ابعاد مختلف زندگی و حرفه فرد داشته باشد. این روند می‌تواند به توسعه افراد در طیف وسیعی از نیازها کمک کند. کوچینگ برای افزایش اعتمادبه‌نفس، بهبود عملکرد کاری و ایجاد مهارت‌های ارتباطی مؤثر واقع می‌شود.

– در آن حوزه مخاطب تجربه ندارد و نیاز به گرفتن تجربه دیگران احساس می شود

-مخاطب وارد کاری شده است که در آن تازه کار است.

– مسائلی وجود دارد که مخاطب فرصت کافی برای حل آن ها را ندارد.

-مخاطب تاکید بر توانمندسازی خودش ندارد

-مخاطب فرصت کافی برای حل مساله ندارد.

-مواردی وجود دارد که مخاطب در آن ها به حدکفایت ، دانش و مهارت ندارد.

-مخاطب توان با حوصله فکر کردن برای پیدا کردن راهکارها را ندارد.

پیمایش به بالا